Про нас

Вас вітає інтернет-магазин товарів для дітей і батьків              “Умка-бейбі” у місті Кривий Ріг!

 

Ми знаємо, що ходьба по дитячим супермаркетам і ринкам з дитиною віднімає багато сил і часу. Ми раді, що Ви відкрили для себя інтернет-магазин "Умка-бейбі"!

Тут Ви можете знайти все, що буде потрібно мамі і новонародженому малюку в його перші дні життя. Ми пропонуємо широкий вибір товарів:

 

  • Красиві і зручні ліжечка
  • Серед колясок, ви обов'язково выберете саме ту,яка стане улюбленим засобом пересування вашого малюка
  • Ортопедичні матраци з эффектом оздоровлення і постільна білизна з м'яких натуральних тканей подарують Вашому малюку міцний і здоровий сон
  • Автомобільне крісло для забезпечення малюку безпеки при довгих поїздках
  • Багато приємних дрібниць.

Абсолютно всі товари, представлені в магазині “Умка-бейбі, виготовлені з екологічно безпечних матеріалів.Вони пройшли перевірку навідповідність суровим стандартам і рекомендовані для самих маленьких споживачів.

 

 

Наша головна мета – довгострокове забезпечення Вас і Вашого малюка всіма необхідними речами .“Умка-бейбі” гарантує довгий термін служби всіх дитячих речей, при умові  їх правильної експлуатації.

 

 

Продукція

Ми пропонуємо лише перевірену продукцію відомих виробників. Всі товари інтернет-магазина сертифіковані в Україні. Ми виключаємо зі свого ассортимента неякісну  продукцію,яка не відповідає міжнародним нормам безпеки.

 

Спеціалісти

Наші спеціалісти з великим задоволенням допоможуть кліентам з вибором і проконсультують про всі необхідні деталі: про наявність товара на магазині, комплектації строках і вартість доставки.

Ціна/якість

Однією з переваг  інтернет-магазина “Умка” є гарантія високої якості при доступних цінах, оскільки наші менеджери працюють безпосередньо з прямими постачальниками дитячих товаріів.Тому,роблячи покупки дитячих речей в магазині “Умка-бейбі”, Ви  заощаджуете не тільки час,а й кошти.

Зворотній зв'язок

Якщо у Вас виникли складності при виборі товару, Ви можете зателефонувати за номером чи під'їхати в магазин “Умка”, і  отримати професійну консультацію від наших менеджерів.